Blizna po cesarce – poznaj nowoczesne sposoby na jej zlikwidowanie

Brzuch bez blizn

Blizna po cesarce często stanowi problem dla wielu kobiet. I nie chodzi tu tylko o jej nieestetyczny wygląd. Zdarza się, że pojawia się bliznowiec po cesarce, czyli zgrubienie, które może powodować dyskomfort. Na szczęście dzisiejsza medycyna estetyczna ma na to rozwiązanie. Dowiedz się jakie nowoczesne zabiegi pomogą zmniejszyć zgrubienie blizny po cesarce.

Blizna po cc – zgrubienie w miejscu blizny

Największy problem związany z blizną po cc – zgrubienie w jej okolicach, może powodować spory dyskomfort. Wprawdzie obecna medycyna pozwala na takie wykonanie zabiegu cesarskiego cięcia, po którym nie zostaje duża blizna. Zazwyczaj można ją ukryć pod bikini, zdarza się jednak, że ze względów medycznych zrobienie małego nacięcia nie jest możliwe, albo blizna po cesarce nie goi się tak, jak powinna. Częstym problemem, z którym zmaga się wiele kobiet jest twarda blizna po cesarce.

Wśród nowoczesnych zabiegów, które pomagają zlikwidować lub znacząco zmniejszyć problem jakim jest bliznowiec po cc są:

  • mezoterapia igłowa,
  • laser Emerge,
  • zabieg Dermapen.

Blizna po cesarce

Na temat blizny po cesarce możesz przeczytać więcej tutaj:
https://drkozicka.pl/arts/blizna-po-cesarce-pozbadz-sie-jej-raz-na-zawsze/

Blizna po cesarce – zabieg laserem Emerge

Na bliznę po cesarce bardzo skuteczny jest laser Emerge. Dzięki specjalnej wiązce promieni powoduje on niewidoczne gołym okiem mikrouszkodzenia w głębokich warstwach skóry, co przyczynia się do jej odbudowy. Pobudzone zostają włókna kolagenowe, odpowiedzialne za tworzenie prawidłowej struktury skóry. Nowe włókna, zastępują uszkodzone, poprawiając tym samym wygląd skóry w miejscu zabiegu.

Blizna po cesarce – zmniejszenie widoczności dzięki mezoterapii igłowej

Blizna po cesarce może być mniej widoczna dzięki zabiegowi mezoterapii igłowej. Za pomocą nakłuć do skóry zostaje podany specjalny koktajl odżywczych składników. Zarówno użyte preparaty, jak i samo nakłuwanie przyczynia się do pobudzenia regeneracji tkanek.

Blizna po cesarce – regeneracja skóry podczas zabiegu Dermapen

Blizna po cesarce może zostać w znacznym stopniu zredukowana dzięki zabiegom Dermapen. Jest to odmiana mezoterapii igłowej, jednak zamiast pojedynczych nakłuć, stosuje się specjalną głowicę pokrytą małymi igiełkami. Tutaj również do skóry podawane są składniki odżywcze, dodatkowo wzmocniona jest stymulacja mechaniczna skóry.

Jeśli twoim problemem jest blizna po cc, warto zasięgnąć porady specjalisty, który dobierze odpowiedni zabieg, pozwalający zlikwidować lub w widoczny sposób zmniejszyć nieestetyczną bliznę i zredukować uczucie dyskomfortu spowodowane jej twardością.

Blizna po cesarce – poznaj nowoczesne sposoby na jej zlikwidowanie
5 (100%) 1 głos(ów)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 5 = 3