Jak przytyć w biuście?

Jak wszyscy wiemy, bardzo trudno jest utyć w konkretnym miejscu. Jeśli już tyjemy, dzieje się tak na całym ciele – oczywiście, niektóre części ciała nabierają „kształtu” szybciej, niż inne, jednak zazwyczaj są to te obszary, które najchętniej zatrzymalibyśmy szczupłe. Większość kobiet marzy o utyciu tylko w biuście – w ten sposób powiększyłby się on naturalnie, bez ingerencji chirurga. Czy to jednak możliwe? Czy można nabrać masy w biuście pozostając nadal smukłą, seksowną kobietą? Wybierz idealny krem do biustu!

Ćwiczenia przede wszystkim

Zamiast objadać się i oczekiwać na efekty, lepiej zażyć odrobiny ruchu! Istnieje masa ćwiczeń, które sprzyjają powiększaniu biustu – są to między innymi pompki, ćwiczenia z hantlami lub dowolnym obciążeniem (może to być nawet butelka wody). Oczywiście ćwiczenia nie sprawią, że tkanka tłuszczowa, z której składają się piersi się rozrośnie, natomiast mogą spowodować, że biust powiększy się optycznie. Ponadto nasze piersi staną się bardziej jędrne, a i inne partie ciała zyskają na regularnym treningu. Owa regularność jest bardzo istotna, podobnie jak cierpliwość – efekty nie przyjdą od razu, potrzeba czasu, by zauważyć różnicę. Taka sama sytuacja jest w przypadku kremów na powiększanie miseczki A. Wysiłek się jednak opłaca – wszak ćwiczenia nic nas nie kosztują, są na pewno zdrowsze ingerencja w nasz organizm, poprzez operację piersi.

Masaże i kosmetyki

Dla szybszych i bardziej zauważalnych efektów można również stosować masaże piersi. Okrężne, uciskowe ruchy dłoni mogą sprzyjać ujędrnieniu biustu, a to sprawi, że powiększy się on optycznie  – nie będzie także opadał. Do codziennych masaży można włączyć również specjalistyczne kremy ujędrniające (np. marki Frashe), które wspomogą ten proces. Są one bezpieczne dla naszego organizmu i w przeciwieństwie do ćwiczeń, ich stosowanie nie będzie miało dla nas skutków ubocznych (w postaci zakwasów, czy bólu, w przypadku nieumiejętnego masażu). Zaletą kremów tego typu jest również to, że są łatwe w użyciu, nie zajmuje to dużo czasu, co jest istotne dla osób zabieganych i liczących na szybki efekt. Jest to o wiele zdrowsza i bezpieczniejsza alternatywa dla operacji plastycznych, a przy okazji o wiele tańsza.

oceń tę poradę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

62 − = 54