Sprawny manicure hybrydowy – hit, czy kit?

W ostatnich latach nastąpiła mała rewolucja w dziedzinie dbania o paznokcie. Kobiety w pogoni za trwałością i pięknym wyglądem wynajdują coraz to nowsze sposoby upiększania. Takim sposobem odkryty został hybrydowy manicure. Tylko co to jest manicure hybrydowy?

Co to manicure hybrydowy?

Manicure hybrydowy to po prostu manicure z wykorzystaniem lakierów hybrydowych. Paznokcie hybrydowe, po takim zabiegu upiększającym mogą przez długi czas cieszyć się pięknym wyglądem. Bowiem efekt może utrzymać się aż do około 3 tygodni! Około, ponieważ wszystko zależy od szybkości rośnięcia paznokcia i zauważalnego przez to późniejszego odrostu. Jednakże skoro jest to tak trwałe to czy hybryda niszczy paznokcie? Zdania są podzielone. Niektórzy po ciągłym używaniu ich zauważyły pogorszenie się stanu paznokci, ale inni twierdzą, że prawidłowo wykonany manicure, a następnie jego zdjęcie, nie niszczy płytki ani skóry wokół. Wszystko zależy od tego w jakich warunkach został wykonany cały zabieg, przez kogo i od podatności osoby na uszkodzenia paznokci.

Koszty wykonania hybryd

Następnie należy odpowiedzieć na pytanie ile kosztuje manicure hybrydowy. Niestety tutaj też nie można określić jednej ceny. Średnio jest to koszt 150 złotych, ale można znaleźć miejscach gdzie kosmetyczki wykonują go już za 50 złotych. Wszystko oczywiście zależy też od lakierów i wzorów jakie chce się mieć nałożone. Im droższa baza tym i cena usługi wzrośnie.

Czy do tego zabiegu upiększającego trzeba się jakoś specjalnie przygotowywać? Niekoniecznie. Manicure hybrydowy krok po kroku mieści się w czterech punktach:
1. Zmatowienie płytki paznokcia
2. Przetarcie jej odtłuszczaczem
3. Nałożenie bazy, warstwy lakieru i lakieru nawierzchniowego (każdy z nich trzeba utwierdzić w lampie UV)
4. Ponowne przetarcie odtłuszczaczem.

Ściąganie hybryd również jest proste. Na początku spiłowuje się wierzchnią warstwę hybrydy. Zamoczony w płynie do zdejmowania hybryd wacik kładzie się na paznokieć i owija folią aluminiową. Po mniej więcej 15 minutach można zabrać się za zdejmowanie lakieru który powinien schodzić z paznokcia płatami lub kawałkami. Nie wolno zrywać go na siłę bo tylko zniszczy się płytkę!

Odwiedź profesjonalny salon

Jeśli nie masz wprawy w wykonywaniu domowych zabiegów, wybierz się do salonu.

Specjaliści kosmetolodzy z Gdyni oprócz zabiegów na twarz i ciało oferują darmowe konsultacje – byś nie musiał się niczym martwić!

Clinica Cosmetologica Gdynia
ul. Powstania Styczniowego 22/2
81-519 Gdynia
tel. +48 791 600 607
gdynia@clinicacosmetologica.pl
https://clinicacosmetologica.pl/gdynia/

Sprawny manicure hybrydowy – hit, czy kit?
5 (100%) 2 głos(ów)

4 Responses to Sprawny manicure hybrydowy – hit, czy kit?

  1. aleksandra pisze:

    Bardzo lubie ten zabieg, dla mnie najlepiej skorzystać z usług kosmetyczki jeżeli chodzi o manicure hybrydowy.

  2. Kasia pisze:

    Manicure hybrydowy, jest wytrzymały, dlatego tak bardzo go lubie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

48 + = 55