Cienkie włosy – jak rozwiązać ten problem raz na zawsze

Cienkie włosy

Cienkie włosy to zmora wielu kobiet. W końcu, która nie marzy o bujnej czuprynie i pięknie układających się pasmach? Jednak nie dla każdej natura była tak łaskawa. Na całe szczęście istnieją skuteczne sposoby, które są w stanie wpłynąć na kondycję i ogólną grubość włosów. Warto je poznać i zastosować także u siebie, ciesząc się niezwykłymi efektami.

Cienkie włosy – jak je zagęścić?

Cienkie włosy zdecydowanie nie dodają uroku, ale wcale nie muszą być defektem. W tych czasach kliniki oferują szereg zabiegów, które są w stanie znacząco poprawić wygląd włosów. Jednym z nich jest mezoterapia. Z całą pewnością jest to doskonały sposób na cienkie włosy i stosowany może być u każdego.

Mezoterapia dzieli się na dwa najpowszechniejsze typy:

  • mezoterapię igłową z użyciem koktajlów witaminowych,
  • mezoterapię z użyciem osocza bogatopłytkowego.

Włosy cienkie jak najbardziej są powodem, dla którego warto zdecydować się na jeden z powyższych zabiegów.

Cienkie włosy, a mezoterapia igłowa

Cienkie włosy po tego typu zabiegu mają szansę zyskać nowe życie! Efekty utrzymują się bardzo długo, w niektórych wypadkach mogą być nawet trwałe, choć wtedy zabiegów należy wykonać przynajmniej kilka. Sam zabieg trwa dość krótko, maksymalnie godzinę. Polega na odpowiednim nakłuwaniu skóry głowy i dostarczania do niej odżywczych mieszanek witamin. Zabieg pobudza wzrost nowych włosów, a także hamuje ich wypadanie.

Łamiliwe włosy

Cienkie włosy i zabieg mezoterapii z użyciem osocza bogatopłytkowego

Cienkie włosy mogą zostać odżywione także dzięki drugiemu rodzajowi mezoterapii. Polega ona na oddzieleniu osocza z krwi pacjenta i wkuwaniu go w skórę głowy. Metoda ta wiąże się jednak z licznymi nakłuciami i nieco dłuższym czasem przygotowywania do zabiegu. Po zabiegu jednak włosy zaczynają rosnąć znacznie szybciej i widocznie się zagęszczają. Pojawia się dużo tak zwanych „baby hair”. Dodatkowo włosy stają się o wiele zdrowsze i pełne naturalnego blasku, a efekt może utrzymać się już na stałe, przy wykonaniu przynajmniej kilku takich zabiegów.

Cienkie włosy – jak rozwiązać ten problem raz na zawsze
5 (100%) 1 głos(ów)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 1 = 5