Depilacja laserowa w Gdyni: rewelacyjne działanie Lasera Vectus!

Delikatna i bezbolesna skóra dzięki depilacji laserowej Vectus

Wielu ludzi marzy o gładkiej skórze bez owłosienia. Decydują się na usuwanie włosków przy użyciu wosku, kremów czy popularnych maszynek. Nie jest to jednak trwałe rozwiązanie, a sam proces zazwyczaj zajmuje dość sporo czasu. Po kilku dniach znowu pojawiają się odrosty i ponownie musimy się ich pozbywać, tracąc przy tym kolejne godziny naszego życia. Osoby z wrażliwą skórą dodatkowo narażone są na podrażnienia, zaczerwienienie i powstawanie czerwonych kropek po depilacji. Może warto zdecydować się na inne rozwiązanie? Takie, które da nam wspaniały efekt i pozwoli cieszyć się idealną skórą bez odrastających włosków. Brzmi obiecująco i jest jak najbardziej możliwe. Dzisiejsza technologia jest wysoko rozwinięta i przy jej użyciu opracowano nowe metody walki ze zbędnym owłosieniem. Przekonać możemy się sami!

Dlaczego warto skorzystać z depilacji laserowej Vectus?

        Depilacja laserowa daje nam możliwość trwałego usunięcia niechcianego owłosienia. Użycie do tego celu lasera diodowego Vectus pozwoli osiągnąć spektakularne efekty. Jest to najlepsze na rynku narzędzie tego typu, a jego skuteczność została potwierdzona przez FDA. Dzięki niemu możemy pozbyć się włosów z każdej części ciała. Zabieg przeprowadzany jest w błyskawicznym tempie, jeden trwa maksimum 30 minut. Nie traci on przez to na efektywności! Laserowe usuwanie owłosienia, jest obecnie najlepszym rozwiązaniem. Nowoczesny sposób uczyni naszą skórę gładką jak nigdy dotąd. Zalecana seria 4-6 zabiegów, które powtarza się co 4-10 tygodni, zapewni nam usunięcie około 95% owłosienia na stałe. Pozostałe 5% to włosy, które w trakcie zabiegów nie były w fazie wzrostu, które mogą pojawić się w ciągu roku od zakończenia kuracji. Włosy niszczone są w całości, nie mają możliwości ponownego wzrostu. Daje nam to:

  • Niesamowitą różnicę już po pierwszym razie.
  • Zaoszczędzenie naszego cennego czasu.
  • Możliwość zaoszczędzenia pieniędzy na codzienną depilację.

Bezpieczeństwo depilacji laserowej

       Zabieg jest w pełni bezpieczny niezależnie od miejsca jego wykonywania. Może być pomyślnie stosowany nawet do depilacji tych najwrażliwszych okolic. Jest to nieinwazyjna metoda, która nie wpłynie negatywnie na stan naszej skóry. Skóra po zabiegu może być jedynie trochę podrażniona i zaczerwieniona, jednak ustąpi to po kilku dniach i nie powróci w przyszłości. W przypadku używania metod, niedających możliwości stałego usunięcia owłosienia, skóra podrażniona jest prawie cały czas, co u niektórych wygląda bardzo nieestetycznie. Zabieg przeprowadzany jest bezboleśnie, nie polega na wyrywaniu włosków, tylko niszczeniu ich przy użyciu wysokiej temperatury. Zainstalowany specjalistyczny system chłodzenia Advanced Contact Cooling pozwoli nam zachować maksimum komfortu podczas depilacji i nie dopuści do powstania nawet najmniejszego oparzenia. Urządzenie nie wymaga używania znieczulenia, ponieważ nie poczujemy praktycznie niczego! Dzięki swojemu zaawansowaniu i nowoczesności laser Vectus daje możliwość pełnego zindywidualizowania procesu usuwania owłosienia, co czyni go wyjątkowym narzędziem. Wszystko odbywa się automatycznie, więc nie występuje ryzyko skutków ubocznych i nie istnieje możliwość żadnej pomyłki.

Dowiedz się więcej na https://kobieta.wp.pl/depilacja-laserowa-vectus-gdynia-6292758036113025a

Depilacja laserowa - szybka i bez bólu - Laser VectusPrzeciwwskazania depilacji laserowej Vectus

  • ciąża
  • karmienie piersią
  • niezaleczone infekcje skóry
  • choroby pęcherzowe skóry
  • świeża opalenizna
  • podrażnienie skóry
  • doustna terapia retinoidami
  • skłonność do przebarwień i bliznowców
  • bielactwo
  • łuszczyca

Nie czekaj! Decyzja o laserowym usuwaniu owłosienia pozwoli Ci cieszyć się idealną skórą w każdym momencie. Zapisz się na zabieg w salonie kosmetologicznym w Gdyni:

Vectus Gdynia Depilacja Laserowa
ul. Powstania Styczniowego 22/2a
81-519 Gdynia
Telefon: 58 506 64 94
https://vectusgdynia.pl

Depilacja laserowa w Gdyni: rewelacyjne działanie Lasera Vectus!
5 (100%) 1 głos(ów)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

9 + 1 =

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>