Skuteczne sposoby na jędrniejszą, młodziej wyglądającą twarz

Kobiety najczęściej decydują się na odmładzanie twarzy, aby zrekompensować widoczne oznaki starzenia się skóry. Drobne laserowe odmładzanie twarzy to dobry pomysł, jeśli na skórze widoczne są różne defekty, np. płytkie zmarszczki i przebarwienia.Warto jednak wiedzieć, że wszystkie zabiegi odmładzające na twarz pozwalają pozbyć się wielu efektów starzenia się skóry. Jest to najlepszy sposób, jak odmłodzić twarz.

Jak przebiega laserowe odmładzanie twarzy?

Laserowe odmładzanie twarzy odbywa się przy udziale wiązki światła. Specjalne urządzenie wytwarza fale o różnej długości, które doprowadzają do pewnych drobnych uszkodzeń na skórze. Należy pamiętać, że konsultacja lekarska powinna mieć miejsce przed każdą operacją tego rodzaju. Takie odmładzanie twarzy światłem lasera nie wygląda na skomplikowaną procedurę. Rozpoczyna się od nałożenia na skórę żelu, który zapobiega obrzękowi twarzy. Następnie tak nawilżona skóra zostaje pokryta szeregiem wiązek światła. Dzięki różnym falom długości możliwe jest jednoczesne usunięcie kilku problemów ze skóry, np. przebarwień i braku kolagenu. Drugiego dnia po zabiegu można wrócić do normalnej aktywności. Krótko po laserowej rewitalizacji twarzy skóra może być lekko różowa i opuchnięta. Po kilku dniach pojawia się złuszczanie naskórka. Efekty młodszej skóry pojawiają się po kilku sesjach. Aby uzyskać najbardziej satysfakcjonujący efekt, warto poddać się co najmniej kilku zabiegom. W przerwach między kolejnymi seriami napromieniowań należy poddawać się zabiegom głęboko nawilżającym, odżywczym i natleniającym. Twarz po zabiegu można przemyć wodą i użyć własnych kosmetyków. Po zabiegu skóra jest napięta i gładka. Laserowe odmłodzenie twarzy to świetny sposób, aby nadać skórze świeży wygląd. Jest to całkowicie bezpieczna i nieinwazyjna procedura. Podobnie jak wszystkie zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej, odmładzanie twarzy nie jest tanie, ale efekty warte są tego, aby się mu poddać.

Skuteczne sposoby na jędrniejszą, młodziej wyglądającą twarz
5 (100%) 1 głos(ów)

4 Responses to Skuteczne sposoby na jędrniejszą, młodziej wyglądającą twarz

 1. sonka pisze:

  Moja ciocia korzystała z kilku zabiegów i faktycznie jak się tak patrzy to jędrniej i młodziej wygląda jej twarz

 2. Monika pisze:

  Po zabiegu kupiłam sobie takie chłodne okłady do lodówki i jak piekło trochę mocniej to była to przyjemna ulga jak się nałożyło, polecam przed zabiegiem się zaopatrzyć ;D

 3. Gonia pisze:

  Byłam na kilku zabiegach z peelingiem kwasowym, ale nie dało to widocznych efektów, może faktycznie laser będzie skuteczniejszym sposobem na taką młodziej wyglądającą twarz….

 4. ELAA pisze:

  Taki zabieg trwa tylko kilkadziesiąt minut, polecam wam kobietki 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 1 = 5

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>