Zabieg odmieniający życie, czyli o depilacji laserowej i jej działaniu słów kilka.

laserowe usuwanie włosów

Nasze ciało naturalnie porasta włosami co jest pozostałością po naszych odległych przodkach. Obecnie jednak panuje duży nacisk oraz moda na gładką skórę która nie ma żadnych niedoskonałości, a już na pewno zbędnych włosów. I o ile mężczyźni mają taryfę ulgową w tym temacie, tak pojawienie się włosów na twarzy u kobiety w wyniku chorób hormonalnych czy przyjmowanych leków może być prawdziwym problemem i jednocześnie przyczyną wstydu i kompleksów. Na całe jednak szczęście istnieją sposoby by pozbyć się trwale niechcianych włosów, a metodą godną polecenia jest depilacja laserowa, która od kilku lat świeci prawdziwe triumfy w Polsce i na świecie. Masz problem z nadmiernym owłosieniem, lub zwyczajnie, chcesz wyrzucić z codziennej rutyny pielęgnacyjnej maszynkę jednorazową? Ten artykuł jest dla Ciebie!


Nie taki laser straszny, czyli czemu warto?

Depilacja laserowa polega na trwałym uszkodzeniu mieszka włosowego specjalną wiązką światła wytwarzaną przez głowicę lasera. Kilkukrotne powtórzenie zabiegu gwarantuje trwały efekt usunięcia włosów i gładkiej, promiennej skóry. Jest on całkowicie bezpieczny zarówno dla zdrowia pacjenta jak i jego komfortu, bowiem jedyne co można odczuć, to delikatne ukłucie w momencie „strzału” lasera, przypominające igłę. Depilacja za pomocą lasera jest przeprowadzana w salonach i klinikach przez odpowiednio wykwalifikowanych pracowników. Przed zabiegiem przeprowadzany jest specjalny wywiad, w którym brane są pod uwagę różne przeciwwskazania dotyczące podjęcia się zabiegu oraz zalecenia zarówno przed, jak i po zabiegu. Po depilacji laserowej przez co najmniej dwa tygodnie nie wskazane jest:

  • Opalanie się na słońcu
  • Korzystanie z solarium
  • Pływanie w basenie
  • Używanie kosmetyków z określonymi przez konsultanta składnikami
  • Wystawianie się na słońce bez odpowiedniego kremu z filtrem UV.

Przestrzeganie tych wskazówek jest konieczne do uniknięcia przykrych powikłań czy powstawania podrażnień skóry, która po zabiegu wymaga szczególnej troski i delikatnej pielęgnacji. Mimo że sam zabieg jest całkowicie bezpieczny, należy zwrócić szczególną uwagę na jej stan oraz samą pielęgnację po zabiegu, by szybko zregenerowała się i wyglądała świeżo i promiennie.

Dostępność depilacji laserowej oraz cena za usługę

Popularność trwałej depilacji laserowej tkwi nie tylko w tym, że pozwala ona raz na zawsze pozbyć się niechcianych włosów z wybranej części ciała bez potrzeby kolejnych serii zabiegów, lecz przede wszystkim w tym, że jest na tyle korzystna cenowo, iż praktycznie każdy może pozwolić sobie na wykupienie takich zabiegów. Laserowe usuwanie owłosienia wiąże się z serią od 6 do nawet 8 zabiegów w zależności od potrzeby i oceny postępów przez profesjonalistę wykonującego zabieg, jednak korzystne pakiety pozwalają na wykupienie usług w bardzo korzystnej cenie. Zdecydowanie bardziej opłaca się wykupić cały pakiet jednorazowo niż płacić w systemie ratalnym, jednak jest to kwestią indywidualną.Dla wielu ludzi usunięcie zbędnego owłosienia oznacza koniec ze wstydem i kompleksami, bo jak się okazuje, to bardzo często jest skutkiem pojawienia się włosów w nietypowym miejscu ciała lub ogólnie, wzmożonego wzrostu włosów. Depilacja laserowa rozwiązuje ten problem raz na zawsze, dlatego warto wziąć taką opcję pod uwagę!

Zapraszamy do zapisania się na zabieg:

Depilacja Laserowa Clinica Cosmetologica Gdynia
ul. Powstania Styczniowego 22/2
81-519 Gdynia
tel. +48 791 600 607
gdynia@clinicacosmetologica.pl

Zabieg odmieniający życie, czyli o depilacji laserowej i jej działaniu słów kilka.
5 (100%) 1 głos(ów)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

34 + = 43

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>